Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 04.04.2021 11:30
Super Mario 3D All-Stars aukcje
2108V

Super Mario 3D All-Stars wycofany ze sprzedaży i szybko trafił na aukcje. Skalperzy chcą tysięcy dolarów

Skalperzy raz jeszcze pokazuję, że zamierzają ostro zarobić na rzeczach, które rodzą ogromny popyt. Tym razem trafiło na trylogię odświeżeń Mario na Nintendo Switch. 

Super Mario 3D All-Stars było jedną z głośniejszych zapowiedzi, jakie dostaliśmy od Nintendo pod kątem ich hybrydowej konsoli. Gra spotkała się z naprawdę dobrym przyjęciem wśród fanów i krytyków (sprawdźcie naszą recenzję, której podjął się Wojtek), ale niestety musiała mierzyć się także ze sporym niezadowoleniem. A wszystko za sprawą czasowego ograniczenia jej sprzedaży. 

I jak zapowiedziano, tak uczyniono. Wraz z dniem 31 marca, odświeżenie trzech kultowych gier o hydrauliku zostało usunięte z cyfrowej dystrybucji, a sklepu fizyczne nie mogą liczyć na oficjalne dostawy. A gdy popyt na produkt jest ogromny i idzie to parze z brakującymi egzemplarzami... Do roboty biorą się skalperzy! Tak oczywiście stało się również w tym przypadku i chyba nikogo tym nie zaskoczę. 

W zasadzie nie minęła nawet doba, a na różnych aukcjach internetowych można trafić na zapakowane egzemplarzy wystawione w cenie... kilku tysięcy dolarów. Jest to oczywiście szalona stawka i trudno nawet uwierzyć, że nie są to żarty. Po tym jednak, co miało miejsce ostatnio w związku z PlayStation 5, już nic mnie nie zdziwi. I osobiście nie mam wątpliwości, że nawet jeśli ceny będą niższe, już niedługo będziemy mieli prawdziwy zalew Super Mario 3D All-Stars w wyżej cenie. 

Super Mario 3D All-Stars ceny

Źródło: https://gamerant.com/super-mario-3d-all-stars-scalpers-prices/

Tagi: Nintendo nintendo ekspress Super Mario 3D All-Stars