Final Fantasy XIV na rozgrywce z PS5! Materiał pozwala przyjrzeć się błyskawicznemu wczytywaniu

News
1898V
Final Fantasy XIV na rozgrywce z PS5! Materiał pozwala przyjrzeć się błyskawicznemu wczytywaniu
Kajetan Węsierski | 03.04.2021, 13:30

Wygląda na to, że odświeżone pod kątem PlayStation 5 MMORPG ze świata Final Fantasy może zaoferować zupełnie nową jakość dla wszystkich fanów.

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn to obecnie jedna z najpopularniejszych gier MMORPG, jakie funkcjonują w branży. Wpływają na to prawdopodobnie dwa czynniki. Po pierwsze, mamy do czynienia z naprawdę głośną i kultową marką, która ma ogromne znaczenie dla graczy. Po drugie, cały czas dochodzą nowe elementy, dodatki i wydarzenia, co tylko zachęca do siedzenia na serwerach.

I jakby tego było mało, niedawno zapowiedziano przecież, że jeszcze w tym roku tytuł trafi w ulepszonej wersji na PlayStation 5. A my wreszcie możemy przyjrzeć się, jak projekt może wyglądać. W Internecie pojawił się materiał, który prezentuje aż szesnaście minut rozgrywki z wyczekiwanej, next-genowej aktualizacji. O wszystkim na bieżąco opowiadał producent oraz reżyser, Naoki Yoshida.

Co szczególnie warto podkreślić, to błyskawiczne czasy wczytywania, które zdają się znacznie poprawione względem wersji na PlayStation 4. W oczy rzuca się także dużo płynniejsze działanie samej gry, a to tylko podsyca oczekiwania. Jeśli chcecie sami zobaczyć, jak prezentuje się pozycja na pierwszym materiale z PlayStation 5, rzućcie okiem na poniższym materiał. Gameplay można obserwować od 1:19:02 do 1:35:42.

Źródło: https://www.gematsu.com/2021/04/final-fantasy-xiv-for-ps5-16-minutes-of-gameplay

Komentarze (20)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych