PS3 mierzy się z dużym problemem. Gracze nie mogą pobierać nowych i wcześniej kupionych gier

News
4431V
PS3 mierzy się z dużym problemem. Gracze nie mogą pobierać nowych i wcześniej kupionych gier
Wojciech Gruszczyk | 02.04.2021, 17:15

Posiadacze PS3 potwierdzają duże problemy z PlayStation Store. Gracze nie mogą pobierać wcześniej kupionych tytułów oraz nowych produkcji. Z błędami nie radzą sobie pracownicy, którzy nie otrzymali odpowiednich instrukcji.

Sony ogłosiło zamknięcie PlayStation Store na między innymi PS3, więc wielu graczy postanowiło wykorzystać najbliższe dni na pobranie wcześniej kupionych gier lub nawet dorzucenie na konsolę nowych tytułów. Firma potwierdziła, że klienci będą mogli pobierać pozycje ze swojej biblioteki, ale okazuje się, że nawet teraz (przed odłączeniem platformy od PS Store) pojawiają się duże problemy.

Wielu posiadaczy PlayStation 3, którzy chcą pobrać pozycje z PlayStation Store otrzymują dwa błędy: „80029509” i „80029721”. Kody pojawiają się w każdej sytuacji – jak chcemy ściągnąć wcześniej kupiony tytuł lub właśnie nabyte produkcje.

W mediach społecznościowych mogliście dostrzec dziesiątki komentarzy od zaniepokojonych graczy, którzy potwierdzają jeszcze ważny szczegół – Sony aktualnie nie potrafi poradzić sobie z błędem. Pracownicy japońskiej korporacji zostali przeszkoleni w rozwiązywaniu problemów z PS4 i PS5, ale nie posiadają odpowiedniej wiedzy na temat PS3.

Niektórym klientom Sony pomaga włączenie uwierzytelniania dwupoziomowego, ale nie jest to dobre rozwiązanie dla wszystkich posiadaczy PlayStation 3, którzy właśnie mierzą się z tym błędem.

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2021/04/ps3_owners_facing_wide-spread_problems_downloading_games_ahead_of_ps_store_closure

Komentarze (87)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper