Wiedźmin 2 sezon nadciąga! Netflix ogłosił zakończenie prac i pokazuje nowe sceny

Filmy i seriale
2771V
Wiedźmin 2 sezon nadciąga! Netflix ogłosił zakończenie prac i pokazuje nowe sceny
Wojciech Gruszczyk | 02.04.2021, 15:10

Wiedźmin powraca! Platforma streamingowa ogłosiła właśnie, że zakończono zdjęcia do 2 sezonu serialu o Geralcie. Widzowie mogą świętować i czekać na premierę nowych odcinków, tymczasem pracownicy Netflixa przystępują do kolejnych etapów prac.

Coraz więcej wiadomości wskazywało, że już wkrótce zespół odpowiedzialny za 2 sezon "Wiedźmina" nagra wszystkie najpotrzebniejsze sceny. Dowiedzieliśmy się, kiedy odbył się ostatni dzień zdjęć, a Henry Cavill nagrodził wszystkich współpracowników, dziękując im za wsparcie i wspólnie doświadczenie.

Obecnie możemy oficjalnie potwierdzić, że sceny do 2 sezonu "Wiedźmina" zostały nagrane. Netflix ogłosił, że ekipa zakończyła prace na planie, więc zapewne dojdzie do kolejnego etapu prac.

Netflix nie traci czasu - stworzenie kolejnych odcinków przygód Geralta, Ciri oraz Yennefer nie należało do najłatwiejszych. Pierwszą trudnością była pandemia, która nie tylko wymagała dostosowania się do szeregu obostrzeń, ale również wyłączyła część zespołu z prac. Tuż przed zakończeniem 2020 roku Henry Cavill doznał kontuzji na planie, przez którą nie mógł realizować swoich obowiązków. Spekulowano jak te wszystkie problemy odcisną się na terminie premiery 2 sezonu "Wiedźmina". Na początku roku ekipa jednak przystąpiła do intensywnych prac, co najwyraźniej się opłacało.

"158 dni po rozpoczęciu prac na planie drugiego sezonu serialu Wiedźmin, zdjęcia do produkcji właśnie dobiegły końca. 15 lokalizacji w Wielkiej Brytanii, 89 członków obsady, około 1200 członków ekipy i cała masa nowych potworów - droga do zakończenia zdjęć była niemal tak spektakularna, jak sam serial"

Oczywiście nakręcenie odpowiednich scen to dopiero początek. Twórcy "Wiedźmina" od Netflixa zapewne przystąpią teraz to postprodukcji i dopieszczania kolejnych ujęć poprzez efekty specjalne. Możemy jednak się spodziewać, że już wkrótce gigant streamingowy przystąpi do promocji 2 sezonu.

Źródło: Twitter: Netflix Polska

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper