Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.03.2021 14:37
xbox lodówka
1042V

Xbox i The Rock przygotowali mini lodówki inspirowane wyglądem Xboksa Series X

Microsoft powraca z projektem lodówki przypominającej Xboksa Series X. Firma teraz jednak nie zdecydowała się na stworzenie urządzenia o dużym rozmiarze, ale zamiast tego niektórzy gracze otrzymają mniejszy sprzęt – idealny do schłodzenia kilku napojów.

Po prezentacji Xboksa Series X pojawiło się wiele memów, które porównywały urządzenie do lodówki. Microsoft otwarcie śmiał się z tych porównań, firma wykorzystywała do konferencji tło prezentujące kuchnie ze specjalnym sprzętem, a później przygotowała nawet wielkie urządzenie AGD.

Teraz Dwayne „The Rock” Johnson nawiązał współpracę z Xboksem, by przygotować mini lodówki i wysłać je do influencerów – jest to akcja promocyjna nowej marki napoju energetycznego aktora. Zainteresowani otrzymali także odświeżone pady do konsol Microsoftu, okulary przeciwsłoneczne oraz oczywiście energetyki ZOA.

The Rock podkreśla, że choć sam nie jest profesjonalnym graczem, to jednak jego produkt ma pomóc fanom elektronicznej rozgrywki zachować energię oraz skupienie.

Trzeba przyznać, że Xbox Series X w wersji małej lodówki wygląda naprawdę przyjemnie i pewnie wielu graczy postawiłoby taki sprzęt w swojej jaskini, by móc chłodzić ulubione napoje i sięgać po nie podczas kolejnych sesji.

Xbox Series X mini lodówka - 1

Xbox Series X mini lodówka - 2

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/xbox-continues-the-meme-with-new-series-x-mini-fridges/

Tagi: lodówka Xbox Xbox Series X