Ghostrunner z planami rozwoju. Twórcy pracują nad wydaniem na PS5 i XSX|S

News
623V
Ghostrunner z planami rozwoju. Twórcy pracują nad wydaniem na PS5 i XSX|S
Iza Łęcka | 02.04.2021, 13:33

W ostatnich dniach o Ghostrunnerze było bardzo głośno. Marka trafiła w ręce nowego wydawcy, ale nie oznacza to, że nie będzie rozwijana. Ujawniono szeroko zakrojone plany i potwierdzono dostarczenie gry na PlayStation 5 i Xboksy Series X|S.

Ghostrunner to jedna z polskich niespodzianek ubiegłego roku. Tytuł osiągnął duży sukces, który dostrzegło 505 Games – wydawca postanowił kupić IP. Nowi właściciele nie zamierzają jednak spocząć na laurach, a deweloperzy będą nieustannie pracować nad pozycją. Wszystkie działania wpisują się we wcześniej przyjęty schemat rozwijania gry przez najbliższy rok.

505 Games zapowiedziało prace nad nowymi trybami (między innymi Kill Run, który będzie dostępny już wiosną), kolejnymi zestawami zawartości i powiadomiło o wydaniu produkcji na Amazon Luna. Jesienią odbędzie się premiera „Ultimate DLC” – wtedy też One More Level zadba o wsparcie PlayStation 5 i Xboksów Series X|S. Na nową edycję trzeba jeszcze zaczekać, ale w tym czasie twórcy mogą postarać się o kilka znaczących ulepszeń, zapewniając między innymi wsparcie 120 klatek na sekundę, co na pewno zostałoby z entuzjazmem przyjęte przez odbiorców.

Możemy przypuszczać, że studio wspólnie z nowym wydawcą myśli już o większym rozwoju marki. Ghostrunner 2 wydaje się pewniakiem, mając na uwadze fakt, że IP poszło w ręce nowego zespołu – na szczegóły jednak musimy zaczekać.

Ghostrunner plany rozwoju

Źródło: https://gamingbolt.com/ghostrunner-coming-to-xbox-series-x-s-and-ps5-in-fall-roadmap-revealed

Komentarze (22)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych