Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.04.2021 22:50
Opowieść podręcznej 4
561V

Opowieść podręcznej - 4. sezon na oficjalnym zwiastunie. Wojna w Gileadzie

Hulu opracowało nowy materiał promujący jedną ze swoich najbardziej popularnych produkcji. 4. sezon „Opowieści podręcznej” doczekał się nowego trailera.

„Opowieść podręcznej” to serial Hulu, którego pierwsze odcinki bazowały na powieści Margaret Atwood przedstawiającej alternatywną rzeczywistość nowego państwa, w którym brutalne prawo przypisuje każdemu obywatelowi konkretną pozycję. Podręczne to kobiety zdolne do urodzenia dziecka wybranym przedstawicielom władzy.

Już od 1. sezonu serial zyskał sporą popularność wśród widzów, z czego twórcy postanowili skorzystać i kontynuowali historię. Od emisji pierwszego epizodu minęły niemal 4 lata, a stacja nakręciła 4 serie. Po pierwszej zajawce wiedzieliśmy, czego możemy się spodziewać - główna bohaterka, June, postanawia stanąć do bitwy przeciwko brutalnemu systemowi. Na najnowszym zwiastunie motyw ten został rozszerzony - możemy tylko się spodziewać, jak wielką traumą będzie wprowadzenie zmian w Gileadzie.

Co ciekawe, nowe odcinki „Opowieści podręcznej” znalazły się także w kwietniowej ofercie HBO GO. 29 kwietnia zadebiutują trzy epizody, a następne przygody widzowie będą mogli zobaczyć w tygodniowych odstępach.

Źródło: YouTube.com

Tagi: hulu Opowieść podręcznej Opowieść podręcznej 4 serial trailer zwiastun