Iza Łęcka Iza Łęcka 26.02.2021 13:07
Opowieść podręcznej 4
530V

Opowieść podręcznej powraca! Hulu zaprezentowało zwiastun 4. sezonu

Widzowie będą mogli powrócić do kolejnych przygód podręcznych. Hulu przedstawiło ekscytujący zwiastun czwartego sezonu „Opowieści podręcznej”, ujawniając datę premiery najnowszych odcinków.

„Opowieść podręcznej” jest serialem emitowanym od 2017 roku. Fabuła poszczególnych odcinków jest luźną adaptacją powieści Margaret Atwood o tym samym tytule. Wstrząsający, dystopijny świat stworzony przez kanadyjską pisarkę został na tyle dobrze przeniesiony na ekrany, że doczekał się wielu nagród Emmy, Złotych Globów czy Amerykańskiej Gildii Scenarzystów.

Możemy potwierdzić, że już wkrótce widzowie Hulu otrzymają okazję do kolejnego spotkania z June, komandorem Fredem Waterfordem oraz Sereną Joy Waterford. 28 kwietnia zadebiutuje 4. sezon „Opowieści podręcznej”, a kolejne epizody będą udostępniane co tydzień. Najnowszy zwiastun ujawnia kolejną mroczną twarz Gileadu.

Wiemy już, że serial doczeka się następnego sezonu, tymczasem w nadchodzących odcinkach możemy spodziewać się walki o wolność kobiet - twórcy otwarcie mówią o wojnie. W recenzji 3. sezonu wspominałam, że przed scenarzystami spore wyzwanie, by utrzymać dalsze zainteresowanie nawet największych fanów serialu:

„Apetyt rośnie w miarę jedzenia, jednak z trzecim sezonem „Opowieści podręcznej” chyba mówimy już nieco o daniu z przedłużonym czasem przydatności. Końcówka sezonu przykuwa i zaskakuje, sprawiając że serial nie tylko wraca na właściwe tory, ale staje się pełen napięcia niczym dobry thriller. Klimat ostatniego odcinka stanowi truskawkę na tym torcie, a jego mroczne i wręcz gęste od dobijającej atmosfery ujęcia podbudowują beznadziejny obraz miejsca jakim jest Gilead. Czego zatem można się spodziewać po czwartym sezonie, który niechybnie nadejdzie? Jest wiele niewiadomych i sporo kart do odkrycia.”

Sprawdźcie również najnowszą ofertę Netflixa na marzec.

Źródło: YouTube.com

Tagi: HBO GO hulu Opowieść podręcznej serial zwiastun