Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 01.04.2021 13:28
Tin Hearts gratką dla fanów Lemmings. Gra od autorów Fable na gameplayowym zwiastunie
382V

Tin Hearts gratką dla fanów Lemmings. Gra od autorów Fable na gameplayowym zwiastunie

Baczność, fani Lemmings! Na rynek zmierza produkcja inspirowana tym hitem z Amigi i C64. Chodzi o Tin Hearts, które zostaje uwolnione z wymogu VR i zmierza na konsole.

Tin Hearts, które trafiło jakiś czas temu na PC w wersji wymagającej gogli VR, właśnie doczekało się trailera wydania, które do działania nie wymaga dodatkowego sprzętu związanego z wirtualną rzeczywistością. 

Jak widać tytuł utrzymany jest w znacznie poważniejszym klimacie, niż poczciwe Lemmingi (w grze spore znaczenie będzie mieć fabuła), ale oferuje znajomy styl rozgrywki. W Tin Hearts też będziemy pomagać przedostawać się małym ludkom z punktu A do B - oczywiście bez bezpośredniej kontroli nad naszymi żołnierzykami. Sytuację kontrolujemy przez stawianie zapór, barier, mostów itd.

Co ciekawe - za tworzenie Tin Hearts odpowiadają byli pracownicy zlikwidowanego studia Lionhead, czyli autorzy znanej serii Fable.

Tin Hearts pojawiło się pierwotnie tylko dla urządzeń VR, ale gra zostanie jeszcze w tym roku uwolniona z tego wymogu i trafi na Switch, PS5, PS5, XSX, PC (Steam) i XOne. Do premiery ma dojść zimą 2021 r.

Tagi: Rogue Sun Tin Hearts Wired Productions