Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 01.04.2021 10:29
Xiaomi Mi 11 Ultra
818V

Xiaomi Mi 11 Ultra. "Król Androida" rozebrany na części. Pierwszy test smartfona

Xiaomi twierdzi, że wprowadza na rynek prawdziwego "króla Androida" - najpotężniejszy i najlepszy model smartfona, oparty o system Android. Sprawdźmy, co skrywa w sobie Mi 11 Ultra, który ma kosztować ok. 5000 zł (nadal nie podano ceny poza Chinami).

Xiaomi chce walczyć nie tylko ze smartfonową konkurencją, ale również z przemysłem fotograficznym. Podczas swojej ostatniej konferencji prezes Xiaomi wziął na celownik Sony, twierdząc, że smartfon Mi 11 Ultra, ze swoją duża matrycą światłoczułą, wykonuje lepsze zdjęcia od "profesjonalnych aparatów" (więcej na ten temat przeczytacie tutaj).

Do premiery Xiaomi Mi 11 Ultra dojdzie najpierw w Chinach. Smartfon zostanie wydany w kwietniu w Państwie Środka. Niektórzy testerzy już dorwali się do tego "króla Androida", dzięki czemu możemy sprawdzić, jak dokładnie zbudowany jest najdroższy smartfon w historii Xiaomi, zasilany nowym procesorem Snapdragon 888. Filmik czeka na was poniżej.

Dowiedzieliśmy się również o pierwszych planach Xiaomi dotyczących wydania modelu Mi 11 Ultra na pozostałych rynkach. W pierwszej kolejności - zaraz po Chinach - sprzęt ma wylądować w indyjskich sklepach. Premierę w Indiach zaplanowano na 23 kwietnia. 

Poniżej czeka też na was pierwsza recenzja Xiaomi Mi 11 Ultra. W materiale nie brakuje przykładowych zdjęć i filmów, jakie wykonuje flagowiec chińskiej firmy.


Źródło: https://www.91mobiles.com/hub/mi-11-ultra-india-launch-date-revealed/
YouTube

Tagi: xiaomi xiaomi mi 11 ultra