Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.03.2021 18:14
Chivalry 2
453V

Chivalry 2 prezentuje frakcje. Nadciąga konsolowa beta z cross-playem

Twórcy odpowiedzialni za Chivalry 2 przychodzą z serią pozytywnych informacji. Jeszcze w kwietniu odbędzie się beta produkcji, w której wystartują wszyscy fani krwawych bitew z konsol Sony oraz Microsoftu. Poznajcie szczegóły i zobaczcie zwiastuny.

Torn Banner Studios szykuje graczy na wiele brutalnych i przepełnionych krwią starć, które nadejdą już 8 czerwca. Od tego dnia Chivalry 2 będzie dostępne na PlayStation 5, Xboksach Series X|S, PlayStation 4, Xboksie One i PC, ale niektórzy nie muszą czekać tak długo, by zapoznać się z tytułem.

Od 23 do 26 kwietnia odbędzie się konsolowa, zamknięta beta, podczas której deweloperzy będą sprawdzać rozgrywkę cross-platformową (PS5, PS4, XSX|S, XOne), ale trzeba podkreślić, że do rozgrywki zostaną zaproszeni klienci, którzy złożą zamówienia przedpremierowe na grę – w wersji cyfrowej.

Deweloperzy chcą przygotować fanów na walkę i opublikowano dwa zwiastuny pokazujące frakcje dostępne w Chivalry 2. Śmiałkowie już wkrótce będą reprezentować Zakon Masonów lub wcielą się w Rycerzy Agathy.

Aktualnie twórcy Chivalry 2 nie potwierdzili, czy w przyszłości zostaną zorganizowane kolejne testy, w których mogliby uczestniczyć wszyscy zainteresowani.

Źródło: Informacja prasowa: Koch Media Poland

Tagi: Chivalry 2 Deep Silver Torn Banner Studios