Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.03.2021 15:56
Returnal PS5
2366V

Returnal wygląda efektownie na nowym zwiastunie. Zobaczcie akcje z PS5

Japoński oddział PlayStation opublikował nowy zwiastun Returnal, który prezentuje sporo akcji. Główna bohaterka opowieści opracowanej przez Housemarque wygląda przyzwoicie i fani studia mogą szykować się na sporo walki.

Returnal to najbliższa premiera Sony przygotowana z myślą o PlayStation 5. Producent nie zapomina o poprzedniej generacji, ale część tytułów jest kreowanych wyłącznie z myślą o nowym urządzeniu. Jedną z takich gier jest właśnie propozycja Housemarque i dzisiaj możemy sprawdzić najnowszy zwiastun.

Sony zadbało o ekskluzywność pozycji, a dzięki zainwestowaniu w deweloperów, Housemarque mogło pierwszy raz stworzyć grę AAA. Twórcy jednocześnie podkreślają, że jest to ich największa produkcja, która ma zaprezentować zupełnie nową jakość.

Returnal wygląda coraz to lepiej, ale wciąż brakuje nam odpowiedniego przedstawienia nowego IP. Mam wrażenie, że Housemarque powinno w końcu pokazać czystą rozgrywkę, podczas której jeden z autorów pokazałby rozwój postaci oraz wytłumaczył wszystkie założenia tytułu.

Returnal zadebiutuje 30 kwietnia na PS5 i produkcja będzie dostępna w pudełkach oraz cyfrowej dystrybucji. PlayStation Polska zadbało o pełną lokalizację (dubbing).

Źródło: YouTube.com

Tagi: Housemarque Returnal Sony Interactive Entertainment