Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.03.2021 20:29
Ratchet & Clank już w 60 fps na PS5
1583V

Ratchet & Clank już w 60 fps na PS5! Insomniac Games opublikowało aktualizację

Insomniac Games chciało podkręcić rozgrywkę w Ratchet & Clank na PS5 na początku kwietnia, ale aktualizacja już trafiła na serwery Sony. Gracze mogą zapoznać się teraz z historią w 60 klatkach na sekundę.

Insomniac Games wczoraj zapowiedziało, że w kwietniu zamierza wydać aktualizację do Ratchet & Clank z 2016 roku, dzięki której produkcja zadziała w 60 klatkach na sekundę i najwidoczniej zespół odpowiedzialny za pracę zakończył już przygotowanie łatki.

Twórcy oznajmili, że wszyscy posiadacze PS5 mogą już biegać Ratchetem w 60 fps, co na pewno będzie miłą wiadomością dla graczy, którzy wciąż nie mieli okazji zapoznać się z przygodą. Pamiętajcie – Ratchet & Clank jest dostępny za darmo do 31 marca 2021 roku.

Jak widać Sony nie tylko zapewniło świetną produkcję bez dodatkowych opłat, to Insomniac Games zadbało jeszcze o ulepszenie pozycji. Co ciekawe, patch zajmuje zaledwie 87MB.

W niedalekiej przyszłości Sony powinno szczegółowo przedstawiać Ratchet & Clank: Rift Apart, ponieważ premiera pozycji zmierzającej wyłącznie na PS5 odbędzie się 11 czerwca.

Źródło: Twitter: insomniacgames

Tagi: Insomniac Games Ratchet & Clank (2016) Sony Computer Entertainment