Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.03.2021 20:10
Outriders PS5 nowość
1140V

PS5 i PS4 ze świetnymi nowościami. Sony promuje tytuły – na liście nie brakuje hitu i polskiej pozycji

Sony za sprawą redakcji PlayStation Access promuje gry zmierzające w tym tygodniu na PlayStation 5 i PlayStation 4. Gracze w końcu mogą sięgnąć po zróżnicowane tytuły i na liście znajdziemy nawet jedną z najlepszych opowieści ostatnich lat.

W ostatnich tygodniach brakowało mocnych gier debiutujących na konsolach Sony oraz Microsoftu, ale tym razem nie możemy narzekać. W końcu na między innymi PlayStation 5 i PlayStation 4 debiutują pozycje, które warto posiadać w swoich bibliotekach, a niektórzy gracze mogą tutaj mówić o prawdziwych perełkach.

PlayStation Access w swoim materiale wymienia polski Outriders (gra trafi także do Xbox Game Pass), świetnie zapowiadający się Doom 3: VR Edition (sprawdźcie zwiastun) oraz genialny Disco Elysium - The Final Cut (tytuł jest dostępny w promocji). Dziennikarze wymieniają także Narita Boy, ale również wspominają o akcji Play at Home, dzięki której gracze mogą pobrać 10 gier za darmo.

To w co zamierzacie tym razem grać? Ja szczerze mówiąc zamierzam w najbliższy weekend spędzić kilka godzin z Outriders oraz Disco Elysium.

Źródło: YouTube.com

Tagi: nowości playstation 4 playstation 5 ps4 ps5 sony