Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.03.2021 19:31
Disco Elysium
1896V

Disco Elysium w świetnej cenie na PS5, PS4 i PC! Promocja oraz darmowa aktualizacja do The Final Cut

Disco Elysium w końcu zadebiutowało na PlayStation 5 i PlayStation 4. Długo czekaliśmy na konsolową premierę jednej z najlepszych gier ostatnich lat, ale tytuł trafił do cyfrowego sklepu Sony i w dodatku produkcja jest dostępna w promocji.

W ostatnich tygodniach Sony bardzo promowało Disco Elysium (zobaczcie zwiastun i gameplay), ponieważ Japończycy zadbali, by jedna z najlepszych gier ostatnich lat zadebiutowała aktualnie wyłącznie na PlayStation 5 i PlayStation 4. Możemy oczekiwać, że tytuł w przyszłości trafi także na inne platformy, ale przynajmniej aktualnie – rozbudowany, izometryczny RPG jest dostępny wyłącznie na PS5, PS4 i oczywiście PC.

Posiadacze wersji na komputery osobiste mogą dzisiaj pobrać darmową aktualizację do Disco Elysium - The Final Cut – twórcy zadbali o pełny voice acting, nowe zadania, postacie, ubrania, lokacje, przerywniki filmowe, animacje, osiągnięcia, wsparcie dla kontrolerów, a nawet dorzucili kolejne utwory oraz dopracowali gameplay.

Jeśli natomiast nie posiadacie Disco Elysium to pozycja jest dostępna w bardzo dobrej cenie – na PC kupimy tytuł za 114,39 zł (do 9.04), a na PS5/PS4 za 135,20 zł (do 7.04). W obu sytuacjach skorzystamy z 20% rabatu, ale warto podkreślić, że z promocji na konsole Sony mogą skorzystać klienci abonamentu PS Plus.

Na deser zobaczcie premierowy zwiastun nowej wersji.

Źródło: PlayStation Store/Steam

Tagi: Disco Elysium promocja ZA/UM