Forspoken na rozbudowanym zwiastunie. Sony promuje grę zmierzającą na PS5

News
1414V
Forspoken na rozbudowanym zwiastunie. Sony promuje grę zmierzającą na PS5
Wojciech Gruszczyk | 30.03.2021, 18:41

Sony opublikowało odrobinę rozszerzony zwiastun Forspoken. Firma zadbała o kilka dodatkowych scen, które mogą szczególnie zainteresować posiadaczy PS5. Tytuł w przyszłym roku zadebiutuje tylko na jednej konsoli – sprzęcie japońskiej korporacji.

Square Enix na swojej wiosennej konferencji odsłoniło tytuł tajemniczego Project Athia. Forspoken zmierza wyłącznie na PlayStation 5 oraz PC i najwidoczniej Sony chce w odpowiedni sposób promować tytuł – właśnie pojawił się rozbudowany zwiastun.

Materiał nie jest bardzo rozszerzony od poprzedniego, ale zawarto w nim dodatkowe sceny i nawet w takiej sytuacji Sony zdecydowało się na prezentację. Zerkniecie tutaj na kilka nowych sekund z rozgrywki nowego IP opracowywanego prze Square Enix.

Forspoken może w naprawdę ciekawy sposób rozbudować katalog PlayStation 5. Przez następne dwa lata od premiery pozycja będzie dostępna wyłącznie na jednej konsoli i biorąc pod uwagę sytuację z Final Fantasy VII Remake – trudno powiedzieć, czy kiedykolwiek produkcja trafi na Xboksy Series X|S. Przynajmniej aktualnie w przypadku tych przygód deweloperzy nie wspominają o opracowaniu edycji na konsole Microsoftu.

Źródło: własne

Komentarze (26)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper