Iza Łęcka Iza Łęcka 30.03.2021 08:14
Spring Sale Playstation
4359V

Wiosenna promocja na PSN nadchodzi. Sony szykuje graczy na wielką wyprzedaż

Stało się już pewną tradycją, że Sony organizuje okazałe promocje na PS Store. Tym razem Japończycy przygotowują swoją społeczność do najnowszej inicjatywy czyli Wiosennej promocji. Kiedy możemy liczyć na wyprzedaż gier na PS5 oraz PS4? Sprawdźcie szczegóły.

Sony potwierdziło ostatnio informację, która okazuje się sporym zmartwieniem dla części graczy preferujących rozgrywkę na starszych sprzętach japońskiego producenta. Wraz z początkiem lipca rozpocznie się systematyczne ograniczanie dostępu do PS Store dla PlayStation 3, PS Vity oraz PSP. Po niekorzystnych wiadomościach przyszedł jednak czas na ogłoszenia innego typu.

Przedstawiciele PlayStation przygotowują swoją społeczność na następną promocję. Japończycy wysyłają do graczy wiadomości e-mail, w których powiadamiają o zbliżającej się wielkimi krokami akcji Spring Sale. Wiosenna Wyprzedaż na PlayStation Store rozpocznie się już jutro, 31 marca 2021 roku. Miejmy nadzieję, że po niemal dwutygodniowej przerwie w odświeżeniu oferty znajdzie się kilka propozycji szczególnie wartych uwagi oraz w korzystnych cenach. Czy można oczekiwać obniżek gier na PS5? Nie wiadomo, bowiem nie zdradzono żadnych szczegółów.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie Sony udostępniło za darmo 10 gier w ramach inicjatywy Play At Home, która została zapoczątkowana już w zeszłym roku. Wśród uwzględnionych pozycji znalazł się między innymi Ratchet & Clank (2016) – produkcję Insomniac Games można pobrać do 31 marca.

Wiosenna promocja start

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2021/03/ps_store_spring_sale_delivers_big_discounts_this_wednesday

Tagi: PlayStation 4 playstation 5 promocja ps4 ps5 Sony wiosenna wyprzedaż