Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 28.03.2021 11:30
PS Plus z Civilization 6
2335V

Civilization 6 kolejnym tytułem w PS Plus na kwiecień? Gra otrzymała stosowne oznaczenie w japońskim PS Store

Bardzo możliwe, że właśnie poznaliśmy kolejną grę, która już w przyszłym tygodniu zostanie ogłoszona, jako część oferty dla subskrybentów usługi PlayStation Plus.

Sid Meier's Civilization VI to dla wielu osób jedna z najlepszych gier strategicznych ostatnich lat. Cóż, ciężko się z tym spierać - seria nie od dziś cieszy się przecież sporą renomą i zaufaniem fanów. Co jednak świetne, pomimo prawie 5 lat na rynku, wciąż pojawiają się zupełnie nowe elementy - dzięki temu gracze nie mają czasu na nudę i mogą testować nowe elementy.

Teraz okazuje się jednak, iż gra może trafić do najbliższego zestawienia PlayStation Plus! Spekulacje pojawiły się po tym, jak na Reddicie udostępniono zdjęcie z japońskiego PS Store, gdzie gra oznaczona jest jako ta, która będzie niedługo dostępna dla subskrybentów usługi od Sony. Co więcej, niektórzy raportują, iż w pewnych regionach tytuł został oznaczony jako "niedostępny", co może zdradzać, że mają miejsce jakieś działania.

Na ten moment jest to jednak oczywiście tylko plotka - przede wszystkim warto wziąć pod uwagę, że oferta dla Japonii może różnić się od tej, jaką otrzymamy my. Jeśli jednak doniesienia by się potwierdziły, bylibyście zadowoleni z oferty? Warto przypomnieć, że dla posiadaczy PlayStation 5, udostępniony będzie również Oddworld: Soulstorm. Całkiem przyjemne zestawienie!

PS Plus - Civilization 6

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2021/03/rumour_civilization_vi_is_an_april_ps_plus_game_but_evidence_is_shaky

Tagi: 2K Games Firaxis Games Sid Meier's Civilization VI