Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 28.03.2021 08:30
Tony Hawk's Pro Skater 1+2 błąd na XSX
1220V

Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 ze sporymi problemami na XSX. Gracze skarżą się na spory błąd uniemożliwiający grę

Wygląda na to, że posiadacze nowej generacji konsol od Microsoftu napotykają się na spore błędy - w Internecie pojawiają się zgłoszenia o krytycznym problemie.

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 to jedna z większych premier ubiegłego roku, a dla wielu także bardzo ważny element bieżącego. Przedwczoraj zadebiutowały przecież odświeżone wersje pod kątem nowej generacji konsol - na PlayStation 5 oraz Xbox Series X. I o ile na tej pierwsze obiecano sporo i udało się dźwignąć oczekiwania, o tyle wygląda na to, że w przypadku Microsoftu jest nieco gorzej.

Od wczoraj w Internecie pojawia się bowiem cała masa doniesień, które traktują o krytycznym błędzie, do jakiego dochodzi, gdy odpala się nową wersję gry na XSX. Fani zgłaszają, że gra zawiesza się już nawet w menu głównym i wiele wskazuje na to, że wynika to z ogromnym tłokiem na serwerach online. Wiele osób sugeruje, by spróbować grać bez podłączenia do Sieci. Na Reddicie powstał nawet cały wątek, który możecie przeczytać tutaj.

Czego by nie mówić, nie jest to najlepszy start dla Activision i pozostaje mieć nadzieję, że z biegiem czasu wszystko wróci do normy. Sporo grono pokusiło się przecież o płatną aktualizację (która wzbudzała niemałe kontrowersje), więc tego typu błędy mogą denerwować podwójnie. Na ten moment wciąż brak komentarza ze strony twórców, ale jeśli tylko coś się w sprawie ruszy, na pewno Was o tym poinformujemy.

Reddit Tony Hawk

reddit tony hawk

Źródło: https://www.purexbox.com/news/2021/03/tony_hawks_xbox_series_x_upgrade_is_having_major_crashing_issues

Tagi: activision Tony Hawk's Pro Skater 1 2 Tony Hawk's Pro Skater 1+2 Vicarious Visions