Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 27.03.2021 11:30
Tony Hawk's Pro Skater 1+2 trailer
1019V

Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 na next-genowym zwiastunie premierowym. Odświeżona gra trafiła na PS5 i XSX|S

Na kanale PlayStation, na YouTube, pojawił się zwiastun świetnego odświeżenia z zeszłego roku, które otrzymało teraz ulepszenia związane z nową generacją konsol.

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 okazał się dokładnie tym, czego oczekiwali gracze. Vicarious Visions zdecydowanie "dowiozło" (czym zbudowali ogromne zaufanie) i nie może zaskakiwać, że przenoszenie tytułu na kolejne konsole spotyka się z zadowoleniem graczy (może poza kontrowersjami związanymi z opłatą). Czego by jednak nie napisać, na PS5 obiecuje się naprawdę dużo.

A z racji tego, że wczoraj miał miejsce debiut poprawionej wersji na next-geny, na kanale PlayStation, w serwisie YouTube, pojawił się zwiastun premierowy, który przypomina nam o wydarzeniu. Wizualnie oczywiście ciężko napisać coś złego - całość wygląda naprawdę znakomicie i jestem przekonany, że największych fanów nie trzeba namawiać, by sprawdzili, jak wszystko wypada na PlayStation 5 i Xboksach Series X oraz Series S.

Trailer został przygotowany w klimatach samej gry i skateboardingu - nie brakuje więc genialnych ujęć przeróżnych kombinacji na desce i świetnej muzyki, która sprawia, że samemu chciałoby się już pośmigać po planszach, które przygotowali twórcy. Cóż, punkty się same nie nabiją, więc chyba nie ma co dłużej zwlekać. Zamierzacie zagrać na next-genach od Sony albo Microsoftu?

Źródło: https://gamingbolt.com/tony-hawks-pro-skater-1-and-2-gets-trailer-for-ps5-xbox-series-x-s-launch

Tagi: Activision Tony Hawk's Pro Skater 1 2 Tony Hawk's Pro Skater 1+2 Vicarious Visions