Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 27.03.2021 13:30
Crash Bandicoot: On the Run ogromnym hitem
1792V

Crash Bandicoot: On the Run jest wielkim hitem! W jeden dzień grę pobrało 8 milionów graczy

Mobilna odsłona przygód Jamaraja, która po cichu zadebiutowała kilka dni temu, okazała się sporym sukcesem - błyskawicznie pobrano ją miliony razy.

O Crash Bandicoot: On the Run! pierwszy raz mogliśmy usłyszeć w ubiegłym roku - w październiku dostaliśmy przecież nawet okienko wydawnicze gry. Od tamtego czasu wszystko jednak nieco ucichło, a uwaga większości skupiła się na kolejnych wersjach czwartej pełnoprawnej odsłony przygód kultowego Jamraja, który lądował na nowej generacji, PC i Nintendo Switch.

Teraz okazuje się, że w międzyczasie, albowiem 23 marca, na smartfonach pojawiła się mobilna odsłona - wspomniane wcześniej Crash Bandicoot: On the Run. I wygląda na to, że cieszy się ogromną popularnością, błyskawicznie zbierając grupę milionów graczy! Jak bowiem wynika z danych od Sensor Tower, w pierwsze 24 godziny od debiutu, tytuł pobrało aż 8 milionów fanów.

Do tej pory tytuł od King uzbierał ponad 11 milionów pobrań, więc oczywiście jest to wynik, który może robić wrażenie. I choć daleko mu do 100 milionów w tydzień przy Call of Duty: Mobile, to trzeba pamiętać, że mówimy o zupełnie innej skali oraz, co ważne, grze dla pojedynczego gracza. Jakby tego było mało, projekt zbiera naprawdę pozytywne oceny, więc jeśli wciąż nie mieliście okazji go sprawdzić - nie ma co zwlekać, sięgajcie po swoje smartfony!

Źródło: https://www.thegamer.com/crash-bandicoot-on-the-run-8-million-downloads/

Tagi: Crash Bandicoot: On the Run! King