Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 27.10.2020 13:14
Crash Bandicoot On the Run
1283V

Crash Bandicoot: On the Run! z okienkiem wydawniczym i zapowiedzią ponad 50 bossów. Zobaczcie gameplay

Crash Bandicoot: On the Run zostało zapowiedziane już w lipcu. Cały czas czekamy jednak na datę premiery nowej, tym razem smartfonowej przygody pociesznego jamraja.

Póki co poznaliśmy okienko wydawnicze Crash Bandicoot: On the Run. Okazuje się, że ten smartfonowy spinoff trafi do cyfrowej dystrybucji dopiero wiosną 2021 r. Jednocześnie na urządzenia z systemem iOS oraz Android.

Przypominam, że uruchomiono już możliwość wstępnego zarejestrowania się na Goole Play i App Store w zakładce przypisanej dla Crash Bandicoot: On the Run. Dzięki temu gra zacznie pobierać się automatycznie, jak tylko zostanie opublikowana.

Za ten tytuł free-to-play odpowiada studio King, odpowiedzialne m.in. za serię Candy Crush. Crash Bandicoot: On the Run, które należy do rodziny tzw. "endless runnerów" pogramy też w multiplayerze, biegnąc obok innych graczy, którzy będą próbować wykręcić jak najlepszy wynik.

Ekipa King zapowiedziała, że Crash Bandicoot: On the Run zapewni ponad 100 godzin rozgrywki, ponad 50 bossów do pokonania i masę etapów, rozgrywających się w 12 różnych krainach.

Źródło: https://www.pocket-lint.com/games/news/activision/154412-crash-bandicoot-on-the-run-mobile-release-date-app

Tagi: Crash Bandicoot: On the Run! King