Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.03.2021 18:20
Battlefield 6
3302V

Battlefield 6 z elementami free-2-play? EA pyta graczy, a DICE odpowiada na przeciek

DICE powinno w maju zaprezentować Battlefield 6, ale bardzo możliwe, że najwidoczniej jeszcze nie podjęto wszystkich decyzji dotyczących nowej strzelanki. Electronic Arts wysyła nowe ankiety, w których pyta o produkcje, a jednocześnie DICE postanowiło odpowiedzieć na ostatni przeciek.

Battlefield 6 trafi na rynek pod koniec 2021 roku, ale wciąż nie znamy ostatecznych szczegółów dotyczących gry. DICE ma zaprezentować produkcję w maju, ale w ostatnich tygodniach pojawiło się sporo przecieków dotyczących strzelanki. Jak się okazuje – DICE postawiło nawet odpowiedzieć na zaczepkę, ale... Trudno jednoznacznie skomentować informacje przedstawione przez deweloperów.

Jeden z informatorów wspomniał o między innymi umiejscowieniu wydarzeń, rozgrywce Battle Royale, nowym poziomie destrukcji, a DICE przedstawiło... Przepis na spaghetti? Jest to bez wątpienia ciekawy ruch, który pokazuje, że twórcy przyglądają się plotkom.

Znacznie ciekawszą wiadomość opublikował Tom Henderson, który potwierdził, że Electronic Arts wysyła ankiety do graczy. Informator zasugerował jednak ciekawy scenariusz – przedstawione elementy mają być już przygotowane, a wydawca po prostu chce mieć pewność, kiedy opublikować szczegóły nowości.

EA pyta o rozgrywkę free-2-play (w nowych lub istniejących trybach), aktualizacje map (istniejące lokacje zmieniają swoje elementy), system Battle Pass, system klanów (do 100 graczy) czy też projekty broni.

Źródło: Twitter: Battlefield
https://www.psu.com/news/ea-survey-could-hint-at-battlefield-6-features-including-battle-pass-and-f2p/

Tagi: Battlefield battlefield 6 DICE Electronic Arts