Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 02.03.2021 15:48
Battlefield 6
3183V

Battlefield 6 rozegra się w Kazachstanie? EA zostawiło poszlakę na oficjalnym zwiastunie

Najnowsze poszlaki sugerują, że Battlefield 6 rozegra się w Kazachstanie i przedstawi fikcyjny konflikt między Rosjanami a organizacją NATO.

Battlefield 6 powstaje pełną parą. Electronic Arts postawiło wszystko na jedną kartę i zrezygnowało z dostarczenia tegorocznej odsłony Need for Speed na rzecz nowej strzelanki, co sprawiło, iż EA DICE otrzyma już za moment istotne wsparcie, które pomoże im doprowadzić BF6 na tegoroczną premierę.

Na kanale YouTubera o nicku DANNYonPC (autor specjalizuje się w przygotowaniu materiałów dot. BF-a i CoD-a) pojawił się interesujący materiał, który zdradza istotny szczegół dotyczący umiejscowienia Battlefielda 6. Na technicznym demku Electronic Arts, które zostało zaprezentowane na zeszłorocznym, przedstawiono render jednego z bohaterów.

Jeśli popatrzymy na jego czoło (0:29 w poniższym filmie), to zauważymy liczby będące współrzędnymi jakiegoś miejsca. Po wprowadzeniu tychże liczb na mapę Google wyświetla się lokalizacja umiejscowiona w Kazachstanie. To samo dzieje się w przypadku sekretnej skórki Eidolona w Battlefield V - na jego medalione widnieją numery, które prowadzą do Kazachstanu, co może sugerować, że Battlefield 6 zostanie umiejscowiony w rzeczonym kraju i - zgodnie ze wcześniejszymi doniesieniami - przedstawi fikcyjny konflikt między rosyjskimi żołnierzami a organizacją NATO.

Źródło: https://www.altchar.com/game-news/battlefield-6-alpha-coming-earlier-than-usual-kazakhstan-setting-teased-aM9S61D9Lud3

Tagi: Battlefield 6 EA