Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.03.2021 15:26
Gry na PS5 w promocji
2135V

Gry na PS5 od 119 zł. Ekskluzywne produkcje Sony są coraz tańsze

Nie musieliśmy czekać nawet roku od premiery, by ekskluzywną grę Sony na PS5 można było kupić za odrobinę ponad 100 zł. W takiej cenie zgarniemy najnowszego Spider-Mana, ale warto zwrócić uwagę, że pozostałe tytuły zgarniemy z równie dużymi rabatami.

Kilka godzin temu prezentowałem na portalu ciekawe oferty na PS5, więc może warto dorzucić do zestawów kilka gier. Jak się okazuje – tytuły Sony dość szybko tanieją. Trzeba pamiętać, że przedstawione produkcje w listopadzie były dostępne za ponad 300 zł. Mogliśmy się spodziewać takiego scenariusza, bo w końcu nie wszyscy chcą się godzić na nowy standard cenowy, więc po pewnym czasie muszą pojawiać się stosowne promocje. Tutaj warto rozważyć nawet najdroższą produkcję, ponieważ akurat Demon's Souls to aktualnie jedna z najlepszych gier przygotowanych z myślą o PlayStation 5.

Gry na PS5 w promocji

Jak wiadomo Sony jest jednym z wydawców, który od nowej generacji zamierza sprzedawać swoje największe pozycje AAA za ponad 300 zł. Nadal nie wiemy, w jakiej cenie kupimy przykładowo Horizon Forbidden West oraz Gran Turismo 7, ale możemy podejrzewać, że będą to kolejne pozycje japońskiego producenta, które kupimy za 339-349 zł.

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/promocje-na-gry-na-wylacznosc-playstation-5-na-allegro-demons-souls-za-219-zl/

Tagi: playstation 5 PS5 Sony