Iza Łęcka Iza Łęcka 24.03.2021 07:36
PS5 Sony BRAVIA XR
2070V

Sony prezentuje „next-genowy TV” dla graczy. PS5 jest wykorzystywane do promocji Sony BRAVIA XR

Sony wykorzystuje PS5 do promocji nowych telewizorów. Producent opracował spot ukazujący „next-genowy telewizor”, który ma być idealną propozycją dla wielu graczy. Na materiale przedstawiono dwie popularne pozycje przygotowane wyłącznie z myślą o PlayStation 5.

Na początku roku japoński gigant branży ujawnił nowe odbiorniki, jednak dotychczas nie skupiano się na rozbudowanej promocji urządzeń, podkreślającej ich gamingowy charakter. Obecnie wystartował nowy materiał, który pokazuje „telewizor nowej generacji dla graczy”.

Nowe modele Sony BRAVIA XR mają okazać się znakomitym wyborem dla posiadaczy PS5, bowiem urządzenie charakteryzuje się niskim input lagiem, zmienną częstotliwością odświeżania, automatycznym trybem małego opóźnienia, natomiast dzięki HDMI 2.1 zapewnia rozgrywkę w rozdzielczości 4K przy 120 klatkach na sekundę. Co więcej, nowy procesor Cognitive Processor XR zapewni dopracowany obraz oraz dźwięk.

W trakcie reklamy przedstawiono dwie gry – Ratchet & Clank: Rift Apart oraz Gran Turismo 7 to pozycje, które zgodnie z założeniami wykorzystają pełny potencjał PlayStation 5, a także zaoferują niesamowitą oprawę. Oczekując na czerwcową premierę platformówki, można jedynie żałować, że Polyphony Digital potrzebuje więcej czasu, przez co debiut wyścigów nie nastąpi w kolejnych miesiącach. Tytuł przybędzie na PS5 dopiero w następnym roku.

Źródło: YouTube.com

Tagi: PlayStation playstation 5 PS5 sony bravia Sony BRAVIA XR