Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.03.2021 21:16
PlayStaton
3006V

Sony promuje nowe gry na PS5 i PS4. Poznajcie produkcje debiutujące w tym tygodniu

Sony za sprawą redakcji PlayStation Acces promuje kolejne gry zmierzające w tym tygodniu na PlayStation 5 i PlayStation 4. Gracze mogą liczyć na odrobinę szaleństwa na odpicowanej desce, ale będzie to również dobry tydzień dla fanów kooperacji. Sprawdźcie materiał wideo.

W przedostatnim tygodniu marca posiadacze PS5 mogą zapoznać się z kolejnym ulepszonym tytułem – teraz na najnowszym sprzęcie PlayStation debiutuje Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2, ale musimy pamiętać, że w tym wypadku tylko część graczy otrzyma bezpłatną aktualizację. Zainteresowani sprawdzą rozgrywkę w 120 klatkach na sekundę.

Na obu konsolach Sony debiutuje także It Takes Two, czyli najnowsza opowieść Hazelight Studios nastawiona na kooperację. Za tytuł odpowiada charyzmatyczny Josef Fares, który chce nam tym razem przedstawić historię ratowania wielkiej miłości – poznajcie nasze wstępne wrażenia z pozycji.

W następnych dniach zainteresowani zagrają także w Balan Wonderworld oraz Evil Inside, czyli możemy przyznać, że tym razem na japońskich urządzeniach debiutują naprawdę zróżnicowane pozycje. Sony oczywiście przypomina również o wciąż trwającej promocji, dzięki której możecie zgarnąć sporo gier w lepszych cenach.

Źródło: YouTube.com

Tagi: PlayStation 4 playstation 5 ps4 PS5 Sony