Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.03.2021 20:09
Watch Dogs Legion
1955V

Watch Dogs Legion do sprawdzenia za darmo. Twórcy ogłaszają promocję i zapowiadają wielki rozwój gry

Ubisoft rozpoczyna konkretną promocję Watch Dogs Legion. Gracze mogą zapoznać się z bezpłatną wersją gry, a dodatkowo deweloperzy szykują sporo atrakcji, dzięki którym zainteresowani mają chętnie wracać na ulice Londynu.

Watch Dogs Legion to kolejna gra Ubisoftu, która otrzyma szereg nowości w popremierowych aktualizacjach. Studio potwierdziło już plany na Assassin's Creed Valhallę, a teraz ujawniono nowości zmierzające do przygody z Londynu.

Gracze w kolejnych miesiącach otrzymają nowe misje, kolejnych bohaterów, fabularny dodatek zatytułowane Bloodline oraz crossover z serią Assassin's Creed. Gracze mogą liczyć na misje, kolejną protagonistkę oraz specjalne wydarzenie na serwerach.

Ubisoft chce zachęcić do Watch Dogs Legion kolejnych graczy, więc w dniach 25-28 marca odbędzie się darmowy weekend, podczas którego gracze ze wszystkich platform będą mogli zapoznać się z grą. Wstępne pobieranie rozpoczniemy jutro, a pliki znajdziemy oczywiście w cyfrowych sklepach.

Firma przygotowała również promocję, dzięki której kupicie Watch Dogs Legion z dużym rabatem – w niektórych sklepach znajdziemy pozycję z obniżką sięgającą nawet z 67%.

Źródło: Twitter: watchdogsgame

Tagi: Ubisoft Watch Dogs Watch Dogs Legion