Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.03.2021 15:39
Prime Time Netflix
689V

Prime Time na pełnym zwiastunie. Netflix prezentuje polski dramat psychologiczny

„Prime Time” zadebiutuje na platformie Netflix już w przyszłym miesiącu. Jest to pierwsza produkcja z dużej listy filmów oraz seriali, które w latach 2021-2022 trafi na serwery streamingowej platformy. Wszystkie historie zostaną przygotowane w Polsce.

„Prime Time” to jak zapowiada platforma „trzymający w napięciu dramat psychologiczny”. Akcja historii rozgrywa się w noc sylwestrową, podczas której do studia telewizyjnego wchodzi uzbrojony mężczyzna. Sebastian bierze zakładników i ma tylko jedno żądanie – chce „wejść na antenę, na żywo podczas największej oglądalności”. Jest on na tyle zdesperowany, że może poświęcić wszystko, by powiedzieć telewidzom coś bardzo ważnego.

Film w reżyserii Jakuba Piątka, z Bartoszem Bielenią w roli głównej, po raz pierwszy zaprezentowany został podczas Sundance Film Festival. Teraz możemy potwierdzić, że polska premiera historii odbędzie się 14 kwietnia, a 30 czerwca „Prime Time” zostanie udostępniony widzom z innych krajów. W pozostałych rolach występują: Magdalena Popławska, Andrzej Kłak, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Monika Frajczyk, Dobromir Dymecki i Cezary Kosiński.

Jeśli jesteście zainteresowani najnowszymi zapowiedziami Netflixa, to sprawdźcie pełne zestawienie nowości oraz zobaczcie pierwszy teaser „Rojst 97”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Netflix netflix polska prime time trailer