Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.03.2021 13:12
Rojst 97 na pierwszym materiale. Netflix
961V

Rojst 97 na pierwszym materiale. Netflix kontynuuje polski hit

Netflix właśnie opublikował pierwszy materiał promujący „Rojst 97”, czyli kontynuację uznanego serialu, który w 2018 roku zadebiutował na platformie Showmax. Teraz streamingowy gigant posiada prawa do marki i zaproponuje widzom nową historię.

„Rojst” to polski serial sensacyjno-kryminalny w reżyserii Jana Holoubka, który zebrał wiele pozytywnych opinii. Showmax wycofał się z naszego kraju, więc Netflix przejął prawa do pierwszego sezonu i otrzymał możliwość stworzenia kontynuacji.

Już w zeszłym roku Netflix potwierdził prace nad „Rojst 2”, który miał przenieść widzów na południowy zachód Polski – akcja została osadzona w 1997 roku i przedstawi „powódź stulecia”. Teraz otrzymaliśmy szczegóły:

„Powódź stulecia odkrywa w lesie na Gronach kolejne ciała a wraz z nimi korupcję i przekręty lat 90-tych jak i długo skrywane sekrety z czasów wojny”.

Anna Jass (Magdalena Rożczka) i Adam Mika (Łukasz Simlat) to detektywi, którzy zajmą się sprawą, a w całej historii istotną rolę odegrają również Piotr Zarzycki (Dawid Ogrodnik) i Witold Wanycz (Andrzej Seweryn) – dziennikarze będą odkrywać kolejne tajemnice mrocznej historii.

Rojst 97” zadebiutuje na Netflix latem 2021 roku.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Netflix Rojst Rojst 97