Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.03.2021 16:24
Atomic Heart
2504V

Atomic Heart ponownie zachwyca. Twórcy pokazują next-genową grafikę

Twórcy z Mundfish kolejny raz intrygują. Studio opublikowało nowy materiał pokazujący Atomic Heart, który choć skupia się na Photo Mode, to jednak łatwo możemy zauważyć dopracowaną oprawę. Tytuł wygląda fantastycznie.

Atomic Heart to bez wątpienia jedna z najciekawszych gier, które mają w 2021 roku zadebiutować na PlayStation 5, Xboksie Series X|S, PlayStation 4, Xboksie One i PC. Twórcy ze studia Mundfish od dawna pokazują świetnie wyglądający świat i najnowsze materiały potwierdzają, że obok tej gry lepiej nie przechodzić obojętnie.

Deweloperzy zaprezentowali dzisiaj Photo Mode, który obecnie nie jest niczym szczególnym, ale Mundfish kolejny raz potwierdza, że zapewni niezwykle dopracowaną graficznie produkcję i tytuł właśnie ze względu na oprawę może zainteresować szerokie grono odbiorców.

Do galerii dorzuciłem kilka najnowszych screenów, które pokazują z jakimi bestiami będziemy się mierzyć podczas przemierzania kolejnych terenów i podczas poznawania fabuły. Trzeba przyznać, że autorzy wpadli na świetną koncepcję oponentów.

Sprawdźcie również next-genowy gameplay z Atomic Heart oraz zapoznajcie się z informacjami dotyczącymi historii.

Atomic Heart screeny 1

Atomic Heart screeny 2

Atomic Heart screeny 3

Źródło: YouTube.com
Mundfish

Tagi: Atomic Heart Mundfish