Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.08.2020 04:02
Atomic Heart
5618V

Atomic Heart wygląda fantastycznie na next-genowej rozgrywce! Gameplay w 4K

Microsoft właśnie zaprezentował next-genowy gameplay z Atomic Heart i tym samym Amerykanie potwierdzili przygotowanie nowej wersji produkcji. Tytuł będzie dostępny na Xboksie Series X i PlayStation 5, a dzisiaj możemy sprawdzić nowy fragment rozgrywki. Gra wykorzystuje możliwości nowej generacji.

Atomic Heart już na wcześniejszych materiałach potrafił zachwycić, ponieważ studio Mundfish umiejscowiło akcję w alternatywnej, retrofuturystycznej wersji Związku Radzieckiego. Głównym bohaterem został tajny agent, który musi odkryć powody utraty łączności z placówką 3826. Wcześniej tytuł potrafił zaciekawić atmosferą, a teraz możemy sprawdzić fragment rozgrywki z nowej generacji.

Materiał został opublikowany przez [email protected], które prezentuje „4K Next Gen Gameplay”, ale prawdopodobnie widzimy tutaj urywki z wersji na PC: taki scenariusz sugeruje sekwencja QTE. Na fragmencie zobaczycie świetnie prezentującego się potwora – na początku zwróćcie uwagę na łapy protagonisty, później na jakość wykonania samej miejscówki, a na końcu spójrzcie na samą bestię. Na rozgrywce zobaczycie także umiejętności postaci czy też jego świetnie wyglądający arsenał. Trzeba przyznać, że Mundfish potrafi ponownie bardzo pozytywnie zaskoczyć.

Atomic Heart zadebiutuje w przyszłym roku i gra trafi na konsole dwóch generacji oraz na komputery osobiste.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Atomic Heart gameplay Mundfish