Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.03.2021 14:03
Tekken 7 Lidia Sobieska
2673V

Premier Polski w Tekken 7. Lidia Sobieska pokazuje wszystkie ataki

Pełna prezentacja ataków nowej zawodniczki z Tekkena 7 powinna szczególnie zainteresować graczy, którzy zamierzają w najbliższych dniach testować postać. Lidia Sobieska została zaprezentowana na pełnym materiale i gameplay pokazuje jej wszystkie ataki.

Japończycy nie tracą czasu. Wczoraj zaprezentowano Lidię Sobieską, dzisiaj wydano aktualizację, a teraz możemy sprawdzić gameplay, który pokazuje wszystkie ruchy fighterki. Materiał to prosta prezentacja listy ruchów, ale jeśli spędziliście trochę czasu w serii Bandai Namco, to z łatwością dostrzeżecie tutaj kilka ważnych ataków.

Lidia Sobieska to zawodniczka karate, która może zaskoczyć przeciwników „otwarciami”. Poniżej zobaczycie suche ataki – te trzeba jeszcze dobrze połączyć i wprowadzić w życie podczas starć, ale jestem pewien, że znajdzie się wielu amatorów polskiej premier, którzy w następnych dniach będą rywalizować na serwerach właśnie za pomocą nowej postaci.

Trzeba przyznać, że jest to naprawdę ciekawa sytuacja – ja mam tylko nadzieję, że Lidia zaskarbi sobie serca fanów uniwersum i w przyszłości Harada wprowadzi zawodniczkę do głównej odsłony serii.

W galerii znajdziecie kilka screenów prezentujących stroje Lidii.

Źródło: YouTube.com - dzięki Bartek!

Tagi: Bandai Namco Tekken 7