Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 22.03.2021 12:52
Silent Hill Dark Deception
600V

Silent Hill w Dark Deception. Ikoniczne motywy z horrorów Konami na zwiastunie

Motywy z Silent Hill pojawiają się co jakiś czas w różnych produkcjach (m.in. w Dead by Daylight). Motywy z kultowej serii Konami tym razem zawitają do Dark Deception: Monsters & Mortals.

Pecetowy horror Dark Deception dorobi się już jutro DLC zatytułowanego "Monsters & Mortals - Silent Hill", które wprowadza liczne motywy z Silent Hill.

Twórcy sieciowej gry, nastawionej na multiplayer, zadbali nie tylko o wrzucenie do swojej produkcji ikony Silent Hill, czyli Piramidogłowego, ale również wielu innych motywów z tego klasyka horrorów - m.in. szeregowych przeciwników, a nawet bohaterów występujących w serii.

Dodatek Silent Hill będzie dostępny w sprzedaży tylko przez ograniczony czas (nie wiemy jeszcze jak długo). Niestety nie podano jeszcze ceny DLC. Do premiery dodatku dojdzie już jutro, 23 marca. Spodziewać się można kwoty na poziomie ok. 15-20 zł (na 11 zł wyceniany jest w aktualnej promocji poprzedni pakiet DLC, zwany "Monstrum"). Podstawowa wersja Dark Deception kosztuje obecnie 36 zł na Steam.


Źródło: https://store.steampowered.com/app/1508810/Monsters__Mortals__Silent_Hill/

Tagi: dark deception silent hill