Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.03.2021 14:45
Conqueror’s Blade
689V

Conqueror’s Blade rozpoczyna walkę o polskich graczy. Darmowa produkcja z wielkimi planami

Na serwerach Conqueror’s Blade wystartował właśnie kolejny sezon rozgrywek, ale jak mawia klasyk – najlepsze dopiero przed nami. Tytuł jeszcze w marcu otrzyma polską lokalizację i deweloperzy zamierzają mocno wspierać produkcję pamiętając o graczach z naszego kraju.

Conqueror’s Blade to darmowa gra taktyczna MMO stworzona przez Booming Tech i wydana na PC przez MY.GAMES. Tytuł pod względem rozgrywki oferuje połączenie założeń Mount&Blade z For Honor i choć gracze podróżują po otwartym świecie, to jednak cały czas mają okazję rozbudowywać własne imperium.

Teraz możemy potwierdzić, że 30 marca zostanie wydana zlokalizowana wersja Conqueror’s Blade i twórcy zamierzają stale rozbudowywać produkcję pamiętając o graczach z naszego kraju, więc wszystkie nowe elementy i aktualizacje również będą otrzymywać polskie napisy.

Studio świętuje teraz start siódmego sezonu nazwanego „Wilki Ragnaroku”, który wprowadza sporo nowości, między innymi: nowe jednostki utrzymane w nordyckiej stylistyce, mechanikę Run, pozwalających na ulepszanie swojej postaci oraz nową, rozległą mapę, na której gracze mogą toczyć bitwy i oblężenia. Fani pobiorą wszystkie nowości za darmo, ale jednocześnie do pozycji trafiła nowa Przepustka Sezonowa, która pozwala zgarnąć ponad 100 unikalnych sezonowych nagród, w tym elementów kosmetycznych inspirowanych nordyckimi sagami i mitologią.

Tak prezentują się szczegóły nowych jednostek:

  • Synowie Fenrira (poziom 3) – już dostępni: Boją się ich i gardzą nimi w równym stopniu. Ci krnąbrni Nordowie mieszkają w leśnych obozach i dopuszczają zakazanych rytuałów. Oddają dusze mitycznemu Fenrirowi, wilczemu bóstwu zakutemu w łańcuchy, w zamian za siłę. Synowie poruszają się stadnie, w dziwny sposób sadząc susy, i skaczą do bitwy nie zważając wcale na odczuwany ból.
  • Berserkowie (poziom 4) – dostępni 29 marca: Przerażający wojownicy słynący z tego, że przed bitwą wchodzą w trans, jedząc pewne rośliny występujące tylko w ich krainie. Po rozpoczęciu walki są dzielni do granic możliwości. Każdy wojownik stara się prześcignąć swoich towarzyszy w desperackich próbach wykazania się odwagą. Berserkowie władają dwoma toporami. Tarczami pogardzają i mają je za niegodne wojownika pragnącego żyć wiecznie w Walhalli.
  • Tarczowniczki (poziom 5) – dostępne 19 kwietnia: Zbrojne ramię kultu bogini miłości, płodności, seksu, wojny, złota i magii. W czasach pokoju strzegą one domostw szlachetnych rodzin, a czasem również świętych miejsc. Na polu bitwy są niczym wcielenia Walkirii. Walczą mieczem i włócznią u boku swoich przywódców. Legenda głosi, że gdy tarczowniczki wydadzą swój okrzyk bojowy, ich sprzymierzeńcy ruszą z nimi nawet w najbardziej desperacki bój.

Poniżej możecie sprawdzić zwiastun prezentujący nowości – warto odwiedzić stronę studia, gdzie znajdziecie między innymi wiadomość o ogłoszeniu polskiej wersji językowej. Twórcy podkreślają, że gracze z Polski mogą już płacić za przykładowo Pakiety Kolekcjonerskie w złotówkach – 100 Suwerenów to równowartość 3,50 zł (w innych regionach 100 Suwerenów = 1 euro).

Conqueror’s Blade pobierzecie ze strony studia.

Conqueror’s Blade seozon 7

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Booming Tech Conqueror’s Blade polska wersja