Square Enix Presents pokaże nowe gry. Oglądajcie z nami pokaz Japończyków

Gry
1386V
Square Enix Presents pokaże nowe gry. Oglądajcie z nami pokaz Japończyków
Wojciech Gruszczyk | 18.03.2021, 17:46

Już dzisiaj Square Enix odsłoni swoje karty na pierwszej cyfrowej konferencji. Na wydarzeniu zobaczymy między innymi kolejną część Life is Strange, ale to nie koniec nowych tytułów przygotowanych na imprezę. Zamierzacie oglądać Square Enix Presents? Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Square Enix zazwyczaj prezentowało swoje gry na wydarzeniach Sony, Microsoftu lub Nintendo, ale najwidoczniej czas na kolejny ruch. Dzisiaj o godzinie 18:00 rozpocznie się 40-minutowy pokaz, podczas którego zobaczymy między innymi nowe Life is Strange.

Japońskie studio skupi się także na prezentacji wcześniej zapowiedzianych lub wydanych gier (Marvel's Avengers, Outriders), ale mamy także usłyszeć o niespodziankach – jedną z nich jest pewnie Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy, które trafiło już do cyfrowych sklepów. Zestaw jest dostępny w bardzo dobrej cenie.

Square Enix powinno także pokazać kolejne mobilne tytuły przygotowane przez Square Enix Montreal, ale możemy mieć nadzieje, że firma zachowa przynajmniej jedną niespodziankę, która w ciekawy sposób zakończy wydarzenie.

Zamierzacie oglądać pokaz? Zapraszamy do wspólnego komentowania wydarzenia. Pamiętajcie jeszcze o odbieraniu darmowych odsłon serii Tomb Raider.

Źródło: własne

Komentarze (44)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper