Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.03.2021 19:13
Tomb Raider za darmo
10216V

Tomb Raider za darmo. Square Enix rozdaje 2 gry z serii

Square Enix przypomina o jutrzejszym pokazie i firma zaprasza graczy na nową promocję. Zainteresowani mogą pobrać dwie produkcje z serii Tomb Raider, które zapewnią zainteresowanym sporo zręcznościowych atrakcji.

Już jutro odbędzie się Square Enix Presents, czyli 40-minutowy pokaz, podczas którego zobaczymy między innymi nową część Life is Strange. Wydawca postanowił w efektowny sposób przypomnieć o wydarzeniu i proponuje graczom dwie gry za darmo.

Square Enix zaprasza fanów do ciekawej akcji – wystarczy na Twitterze obserwować główne konto studia i w odpowiedzi na poniższego tweeta wysłać wiadomość „#SquareEnixPresents”, by otrzymać kody na dwie pozycje:

  • Lara Croft and the Guardian of Light
  • Lara Croft and the Temple of Osiris

Lepiej nie odkładajcie przyjemności na później, ponieważ akcja jest limitowana i po pewnym czasie możecie się po prostu nie załapać na bezpłatne produkcje.

Jutro na Square Enix Presents powinniśmy zobaczyć Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy, które na początku marca wyciekło w sklepie Microsoftu. Trudno jednak powiedzieć czy możemy liczyć na coś więcej w temacie tego IP.

Źródło: Twitter: SquareEnix

Tagi: gry za darmo Lara Croft and the Guardian of Light Lara Croft and the Temple of Osiris Square Enix Square Enix Presents