Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.03.2021 18:12
Square Enix Presents
998V

Life is Strange 3 na Square Enix Presents! Square Enix Montreal pokaże nowe tytuły na wydarzeniu

Square Enix właśnie zapowiedziało swoją prezentację. Twórcy serii Final Fantasy to kolejne studio, które nie zamierza dzielić czasu antenowego z innymi firmami i zamiast tego otrzymamy 40-minutowy pokaz Square Enix Presents. Na wydarzeniu zobaczymy nowe gry.

Square Enix Presents odbędzie się 18 marca i podczas 40-minutowej prezentacji usłyszymy o już zapowiedzianych oraz nowych produkcjach przygotowywanych i wydawanych przez japońską korporację. Na dobry początek poznaliśmy kilka konkretów, które na pewno zainteresują wielu graczy.

Na imprezie odbędzie się światowa premiera „nowego Life is Strange”. Jak podaje wydawca – gracze mogą oczekiwać zupełnie nowego protagonisty z nową mocą. O tej zapowiedzi w zasadzie wiemy od kilku tygodni, ponieważ jeden z informatorów wspominał, że gra miała zostać pokazana już pod koniec zeszłego roku.

Japończycy wykorzystają pokaz, by pokazać Outriders (w końcu premiera na początku kwietnia!), ale otrzymamy również szczegóły nowej zawartości z Marvel's Avengers. Na pokazie zobaczymy pewnie Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy.

Intrygująco zapowiada się pokaz „nowych gier Square Enix Montreal”, jednak trzeba pamiętać, że aktualnie zespół pracował nad Hitman Go, Hitman Sniper, Lara Croft Go i Deus Ex Go. Możemy potwierdzić, że deweloperzy pracują nad mobilnymi pozycjami.

Źródło: Twitter: SquareEnix

Tagi: Square Enix square enix montreal Square Enix Presents