Ninja Gaiden Master Collection w dynamicznym 4K i 60 fps. Twórcy potwierdzają szczegóły

News
1015V
Ninja Gaiden Master Collection w dynamicznym 4K i 60 fps. Twórcy potwierdzają szczegóły
Iza Łęcka | 18.03.2021, 11:44

Team Ninja przedstawiło część konkretów dotyczących Ninja Gaiden Master Collection: na większości platform otrzymamy rozgrywkę w dynamicznej rozdzielczości 4K z 60 klatkami na sekundę. Deweloperzy stawiają na płynność animacji.

W czerwcu nastąpi wielki powrót klimatycznych przygód Ryu Hayabusy, czyli odbędzie się premiera zestawu trzech części serii Ninja Gaiden. Team Ninja zdecydowało się odkryć kolejne karty dotyczące kolekcji, dzięki czemu wiemy, że autorzy planują zaoferować jak najlepsze doświadczenie na wszystkich platformach. 

Już wcześniej w sklepie Microsoftu pojawiła się wzmianka o 4K z 60 fps, tymczasem obecnie deweloperzy doprecyzowali istotne kwestie. Ninja Gaiden Master Collection we wskazanych opcjach uruchomimy na większości dedykowanych urządzeń.

Ninja Gaiden: Master Collection na PlayStation 5, PlayStation 4 Pro, Xboksach Series X|S i Xboksach One X zaoferuje dynamiczne 4K z 60 klatkami, ale fps-y mogą „chwilowo spaść w zależności od sytuacji podczas rozgrywki”.

Deweloperzy oraz wydawca nie wspomnieli o PlayStation 4, Xboksie One oraz Nintendo Switchu – pozostaje mieć nadzieję, że na wskazanych sprzętach również otrzymamy 60 fps, kosztem zmniejszonej rozdzielczości.

Źródło: Twitter: Nibellion

Komentarze (17)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper