Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 13.03.2021 17:38
Ninja Gaiden
1386V

Ninja Gaiden: Master Collection Deluxe Edition w 4K i 60 FPS-ach. Pokazano screeny w MS Store

Microsoft ujawnił kilka dodatkowych informacji nt. zmierzającej wielkimi krokami kolekcji Ninja Gaiden. Udostępniono także kilka screenów.

Specjalna kolekcja Ninja Gaiden została oficjalnie zapowiedziana w trakcie ostatniej imprezy Nintendo Direct - to właśnie wtedy pokazano odmłodzonego Ryu Hayabusę, który wielkimi krokami zbliża się zagościć na PS4, XONE, PC, jak i NS.

Microsoft postanowił nie trzymać języka za zębami i udostępnił kilka szczegółów na temat kolekcji, w której skład wejdą trzy pełnoprawne części marki. Będzie można zapoznać się z nią w rozdzielczości 4K wraz z "+ 60 fps", lecz obecnie trudno stwierdzić, czy Team Ninja zadba o zapewnienie opcji pozwalającej na rozgrywkę w 120 klatkach na sekundę.

Oprócz tego korporacja z Redmond wrzuciła na swoje serwery kilka oficjalnych zrzutów ekranu prezentujących stan gry. Wybrane z nich możecie zobaczyć poniżej, lecz wszystkie znajdziecie pod tym linkiem, który przekierowuje Was do karty gry na MS Store.

Źródło: https://www.resetera.com/threads/ninja-gaiden-master-collection-deluxe-edition-listing-on-ms-store-4k-ultra-hd-60-fps-3000g-achievement-lists-revealed.393250/

Tagi: Koei Tecmo Ninja Gaiden: Master Collection Team Ninja