Przemysław Małecki Przemysław Małecki 14.05.2012 13:01
Gdzie jest PS Vita?
799V

Gdzie jest PS Vita?

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji wypróbować konsoli PlayStation Vita w akcji i zastanawiacie się gdzie w naszym kraju można to zrobić, to Sony ma dla Was specjalną mapkę, która powinna rozwiązać ten problem.

xxxxx

 

 
 
Warszawa, 14 maja 2012 r.: Sony Computer Entertainment Polska ułatwia swoim klientom i użytkownikom znalezienie miejsc, w których można przetestować PlayStation Vita. W związku z tym polski oddział SCE uruchomił stronę, dzięki której każdy może szybko znaleźć miejsce gdzie dostępna jest PS Vita. 
 
Odkryj PlayStation Vita, odkryj świat gier w Twojej okolicy na:
 
Premiera konsoli odbyła się w lutym tego roku i od momentu wejścia na rynek cieszy się niezłomną popularnością wśród użytkowników. Gorączka PlayStation zawitała już do każdego miasta w Polsce. Sony Computer Entertainment Polska wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich miłośników dobrej rozrywki. Na nowo powstałym serwisie, wszyscy zainteresowani mogą znaleźć adresy miejsc, w których można zakupić PlayStation Vita oraz kompatybilne z nią gry. Strona zawiera także informacje związane z eventami z udziałem PS Vita. 

Tagi: