Iza Łęcka Iza Łęcka 08.03.2021 07:35
Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy
2770V

Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy wyciekło w sklepie Microsoftu. Zestaw może zadebiutować w marcu

Kolekcja trzech przygód Lary Croft prawdopodobnie trafi na rynek w drugiej połowie miesiąca. Zestaw zatytułowany Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy jeszcze przed oficjalną zapowiedzią zawitał w sklepie Microsoftu.

Możemy się spodziewać, że Square Enix w najbliższych dniach ujawni Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy, czyli komplet składający się z Tomb Raider: Definitive Edition, Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration oraz Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition.

Po nagłośnieniu sprawy przez media, Microsoft ukrył pakiet, tymczasem w opisie produktu mogliśmy przeczytać, że jest to „kompletne wydanie wielokrotnie nagradzanych gier z serii Tomb Raider”. Pozycje otrzymają pełną zawartość, by zaoferować „dziesiątki godzin zapierającej dech w piersiach eksploracji, rozwiązywania trudnych zagadek i walki o przetrwanie wspólnie z Larą”.

Można oczekiwać, że Square Enix oraz Crystal Dynamics zadbają o wszystkie wcześniej przygotowane rozszerzenia, które pozwoliły głównej bohaterce serii wyruszyć między innymi do nowych grobowców.

Trzeba jednak zaznaczyć, że w opisie zestawu nie zostały potwierdzone jakiekolwiek ulepszenia dla PlayStation 5 i Xboksów Series X|S, które mogłoby zachęcić wielu odbiorców do ponownego zapoznania się z przygodami Lary Croft.

Swego czasu studio zapowiadało celebrowanie 25-lecia IP przez cały rok. Co więcej, Crystal Dynamics pracuje już nad nową odsłoną, która połączy „przeszłość z teraźniejszością”, natomiast Netflix przygotowuje anime ze znaną poszukiwaczką skarbów.

Tak prezentuje się grafika promująca Tomb Raider Definitive Survivor Trilogy:

Tomb Raider Definitive Survivor Trilogy

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/tomb-raider-definitive-survivor-trilogy-is-coming-to-xbox/

Tagi: Crystal Dynamics Square Enix Tomb Raider Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy