Iza Łęcka Iza Łęcka 17.03.2021 13:21
Kowboj na betonowej prerii
781V

Kowboj na betonowej prerii na zwiastunie. Idris Elba gwiazdą filmu Netflixa

Netflix zaprezentował pierwszy zwiastun „Kowboja na betonowej prerii”, który już na początku kwietnia zostanie udostępniony widzom streamingowej platformy. W głównego bohatera filmu wciela się Idris Elba.

Na 2 kwietnia zaplanowana została premiera „Kowboja na betonowej prerii” – film w reżyserii Ricky'a Stauba stworzono na podstawie powieści G. Neriego pod tym samym tytułem. Jest to pierwsza duża produkcja twórcy, który wcześniej opracował kilka krótkometrażowych projektów.

Jak możemy przeczytać w oficjalnym komunikacie, fabuła obrazu jest inspirowana „prawdziwą historią kowbojów z Filadelfii". Widzowie poznają losy zbuntowanego nastolatka (w tej roli Caleb McLaughlin znany ze „Stranger Things" ), który wprowadza się do ojca (Idris Elba) i będzie musiał wybrać – życie poza prawem na ulicy lub wśród subkultury miejskich kowbojów. W pozostałych rolach występują: Jharrel Jerome, Byron Bowers, Lorraine Touissant i Clifford „Method Man” Smith.

„Kowboj na betonowej prerii” może okazać się interesującym seansem, szczególnie dla fanów pracy Idrisa Elby. Aktor wystąpił między innymi w „Thor”, „Thor: Mroczny świat”, „Avengers: Czas Ultrona”, „Avengers: Wojna bez granic”, „Mroczna Wieża” „Pacific Rim” oraz „Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw”.

Sprawdźcie nasze recenzje ostatnich produkcji Netlixa: pierwszych epizodów „Sky Rojo” oraz filmu „Sentinelle”.

 

Źródło: YouTube.com

Tagi: Kowboj na betonowej prerii Netflix trailer zwiastun