Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.03.2021 16:20
Xbox Wireless Headset
1868V

Xbox Wireless Headset ustanawia „nowy standard”. Sprzęt Microsoftu otrzymuje bardzo pozytywne recenzje

Microsoft wrzucił na rynek swój pierwszy headset dla graczy i firma nie zawiodła wysokich oczekiwań. Xbox Wireless Headset zbiera bardzo pozytywne recenzje – nie brakuje opinii, według których amerykański urządzenie ustanawia nowy standard.

Jeszcze w tym tygodniu przeczytacie naszą recenzję dotyczącą Xbox Wireless Headset, ale już teraz możemy potwierdzić, że Microsoft wrzucił na rynek kolejny bardzo dobry sprzęt. Urządzenie zbiera bardzo pozytywne opinie i wiele na to wskazuje, że klienci będą bardzo zadowoleni.

Według TechRadar, Microsoft ustanowił „nowy standard”, a słuchawki są „wyjątkowym headsetem do gier, który jest pełen funkcji i sprytnych decyzji projektowych”. CNN chwali „immersję dźwięku podczas grania, cudownie wygodny projekt i niezawodny mikrofon”, a GamesRadar podkreśla, że w tej cenie nie znajdziemy na rynku lepszego zestawu do Xboksa Series X.

The Verge pokusiło się o porównanie słuchawek Sony i zdaniem redakcji – japoński sprzęt nie może konkurować z projektem, który oferuje obsługę Bluetooth i zapewnia „prostą w obsłudze konstrukcję”.

Xbox Wireless Headset jest również chwalony przez IGN – w tym wypadku dziennikarz wspomina o „inteligentnych pomysłach” podjętych podczas projektowania urządzenia i „lepszych niż przeciętny dźwięk”, ale wspomina też o „rozczarowującym” mikrofonie oraz żywotności baterii.

Jeśli jesteście zainteresowani Xbox Wireless Headset – sprawdźcie szczegóły sprzętu oraz sprawdźcie materiał podsumowujący jego możliwości.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/xboxs-new-wireless-headset-earns-glowing-reviews-a-new-standard-has-been-set/

Tagi: Xbox xbox one xbox series x|s Xbox Wireless Headset