Iza Łęcka Iza Łęcka 20.03.2021 02:42
Minecraft jako praca
17703V

Minecraft jako praca. 267 zł za godzinę pracy w cyfrowym ogrodzie

Najwięksi fani Minecrafta mogą sporo zarobić. Pewna firma z Wielkiej Brytanii poszukuje "wirtualnych ogrodników", którzy będą tworzyć finezyjne prace i udzielą porad innym graczom. Obiecywane jest całkiem spore wynagrodzenie.

Minecraft niezmiennie cieszy się ogromnym zainteresowaniem, tymczasem pewna firma pragnie wykorzystać popularność produkcji, oferując zatrudnienie największym fanom gry. Whatshed poszukuje specjalistów, którzy „przeniosą ogrodnicze pasje do wirtualnego świata”.

Brytyjczycy szuka nowych pracowników, którzy będą „udzielać profesjonalnych porad graczom planującym ulepszyć swoją przestrzeń zewnętrzną w grze”. Wśród wymagań znajdziemy dobrą znajomość Minecrafta, umiejętność komunikacji na wysokim poziomie, kreatywność, pewność siebie w pracy zdalnej, a jednym z niewątpliwych atutów będzie „doświadczenie w ogrodnictwie krajobrazowym”.

Wśród obowiązków znajdziemy:

  • Ocenianie aktualnej aranżacji klienta i udzielanie kreatywnych informacji zwrotnych
  • Przedstawianie klientom sugerowanych rozwiązań, które mieszczą się w ich budżecie i wyjaśnianie powodów każdego z tych wyborów
  • Tworzenie wielu projektów dla każdego klienta, jeśli będzie chciał zmienić aranżację w przyszłości.

Pracownicy mogą liczyć na zdobycie cennego doświadczenia i „zarobek z grania w Minecrafta”. Whatshed oferuje wynagrodzenie w wysokości 50 funtów na godzinę, ale dostosuje się także do indywidualnych wymagań i ustalenia stawki. Zainteresowani mogą aplikować na stanowisko na witrynie firmy.

Źródło: https://whatshed.co.uk/virtual-landscape-gardener-in-minecraft/

Tagi: 4J Studio / Mojang Microsoft Game Studios minecraft