Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.02.2021 18:56
Deathloop
897V

Deathloop może odnieść sukces? Arkane przedstawia krwawe założenia gry

Deathloop zostało ponownie zaprezentowane i Arkane Lyon w końcu dokładnie pokazało założenia gry. Twórcy pokazują dwie strony konfliktu, tłumaczą zadania graczy i całość może okazać się ciekawą propozycją dla sympatyków Dishonored.

Na wczorajszym State of Play zobaczyliśmy zwiastun Deathloop, a teraz redakcja IGN otrzymała możliwość zaprezentowania kolejnego materiału z gry. Jest to ciekawa pokazówka, ponieważ Dinga Bakaba bardzo dokładnie przedstawia założenia produkcji.

Już wcześniej dowiedzieliśmy się, że w Deathloop będziemy uczestniczyć w rywalizacji dwóch graczy – jeden musi wyeliminować cele na wyspie, a zadaniem drugiego jest przeszkodzić w wykonaniu tej misji. Teraz jednak widzimy dokładnie, jak będą prezentować się zadania i gra wygląda ciekawie.

W trakcie oglądania tego pokazu miałem wrażenie, że Deathloop w pewnych elementach (walka, umiejętności) przypomina Dishonored. Jeśli twórcy faktycznie zapewnią podobne doświadczenie, a w zasadzie rozbudują je przez sieciowe pojedynki, to propozycja Arkane może okazać się naprawdę intrygująca.

Nadal jednak w przypadku Deathloop brakuje pokazania różnych trybów, ale twórcy mają jeszcze kilka miesięcy na dokładne przedstawienie IP. Co sądzicie o tym tytule po najnowszych pokazach?

Źródło: YouTube.com

Tagi: Arkane Lyon Bethesda Softworks Deathloop