The Outer Worlds w 60 fps na PS5 i Xbox Series X! Obsidian Entertainment zaskakuje

Gry
2930V
The Outer Worlds w 60 fps na PS5 i Xbox Series X! Obsidian Entertainment zaskakuje
Wojciech Gruszczyk | 15.03.2021, 19:20

Bez zapowiedzi i wielkiej prezentacji. Obsidian Entertainment właśnie opublikowało nową aktualizację do The Outer Worlds i produkcja działa w 60 klatkach na sekundę. Gra oferuje taką jakość na konsolach.

The Outer Worlds zadebiutowało na rynku w zeszłym roku, ale twórcy wciąż pracują nad rozbudową i ulepszeniem produkcji. Tytuł w tym tygodniu otrzyma nowe rozszerzenie, a właśnie na serwerach zadebiutowała nowa aktualizacja.

Obsidian Entertainment zadbało o wsparcie Xboksa Series X i PlayStation 5, by posiadacze najmocniejszych konsol Microsoftu oraz Sony mogli cieszyć się większą płynnością – wielki RPG działa w 60 klatkach na sekundę.

Deweloperzy nie zapowiedzieli aktualizacji, ale możemy podejrzewać, że szczegóły zostaną ujawnione w następnych dniach – wkrótce fani będą mogli zapoznać się z nowym, fabularnym rozszerzeniem, więc najwidoczniej twórcy postanowili dodatkowo zaskoczyć graczy.

Mieliście już okazję zapoznać się z The Outer Worlds? Pamiętajcie, że tytuł jest dostępny w katalogu Xbox Game Pass, więc historię ukończycie w ramach abonamentu. Według plotek, Obsidian Entertainment ma pracować już nad kontynuacją.

Źródło: Twitter: Nibellion, nsarmoredfrog

Komentarze (79)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper