Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 14.03.2021 17:14
Wild West Dynasty
1179V

Medieval Dynasty otrzyma następcę. Poznajcie Wild West Dynasty

Po wielkim sukcesie Medieval Dynasty ekipa Toplitz Productions postanowiła ruszyć z kopyta i przygotowuje kilka kolejnych odsłon marki Dynasty. Poznajcie najnowszą zapowiedź ambitnego wydawcy, Wild West Dynasty.

Dziki Zachód to bardzo wdzięczny temat do gry o budowaniu swojego imperium własnymi rękami, a niestety póki co mało kto podjął się tego tematu w taki właśnie sposób. 

Wydawnictwo odpowiedzialne z wypuszczenie w tamtym roku bardzo udanego Medieval Dynasty, postanowiło pójść za ciosem i przygotowuje dla nas kolejną produkcję opartą przede wszystkim o budowanie, przetrwanie w dzikich warunkach oraz szykowanie swego potomstwa na godnego następcę.

Toplitz Productions wraz z nowo powstałym Virtual Magic Games, przygotowuje dla nas Wild West Dynasty, czyli kolejną już odsłonę dość dobrze radzącej sobie serii survivalowych symulatorów. Do tej pory w ramach cyklu Dynasty otrzymaliśmy następujące tytuły:

  • Farmer's Dynasty
  • Lumberjack's Dynasty
  • Medieval Dynasty

Do tej pory zapowiedziano także grę Trucker's Dynasty - Cuba Libre, która chyba ma jakieś problemy, albowiem od 2019 roku autorzy nie udostępniali żadnych nowych wieści. Miejmy nadzieję, że Wild West Dynasty nie spotka to samo i w 2022 roku podbijemy Dziki Zachód!

Źródło: YouTube/IGN

Tagi: Farmer's dynasty Medieval Dynasty Render Cube Toplitz Productions Trucker's Dynasty Wild West Dynasty