Xbox Game Pass z kolejną grą. Do usługi dodane zostanie klimatyczne Empire of Sin

Gry
2160V
Xbox Game Pass z kolejną grą. Do usługi dodane zostanie klimatyczne Empire of Sin
Kajetan Węsierski | 14.03.2021, 11:30

Usługa Game Pass od Xboksa cały czas rośnie w siłę, a marzec jest prawdopodobnie jednym z najbardziej obfitych miesięcy, jeśli chodzi o nowe tytuły.

Posiadacze Xbox Game Pass nie mogę się nudzić w ostatnich tygodniach. W gruncie rzeczy ciężko nadążać za tytułami, które Microsoft wrzuca do swojej najgłośniejszej usługi. Na początku marca pojawiło się kilka gier sportowych, chwilę później aż dwadzieścia pozycji Bethesdy, a jeszcze wczoraj dostaliśmy enigmatyczną informację o kolejnej, która zadebiutuje prawdopodobnie za kilka dni.

Dalsza część tekstu pod wideo

Teraz na światło dzienne wyszła oficjalna wiadomość o następnej, która zasili niezwykle rozbudowaną bibliotekę oferowaną subskrybentom Game Passa. A będzie to Empire of Sin, które debiutowało na początku grudnia ubiegłego roku. Jak mogliśmy przeczytać na Twitterze, wydana pod opieką Paradox Interactive pozycja trafi do usługi już 18 marca.

Za produkcję odpowiada oczywiście niezależne Romero Games (studio założone przez Johna Romero i jego żonę, Brendę Romero). Warto przypomnieć, że jest to strategia, której akcja rozgrywa się w latach 20. ubiegłego wieku, w czasach prohibicji, w Chicago. Zadanie jest pozornie proste - musimy rozwijać nasze mafijne imperium i stawić czoła wielu rywalom z potężnymi bossami na czele.

Źródło: https://twitter.com/EmpireOfSinGame

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper