Xbox Game Pass szykuje graczy na kolejne gry w marcu. Enigmatyczny mail pozwala liczyć na mocny tytuł

Gry
5602V
Xbox Game Pass szykuje graczy na kolejne gry w marcu. Enigmatyczny mail pozwala liczyć na mocny tytuł
Kajetan Węsierski | 14.03.2021, 23:10

Nie jest tajemnicą, że już w najbliższych dniach powinniśmy dostać nowy pakiet gier, które zasilą Game Pass od Xboksa. A wygląda na to, że właśnie pojawiła się zapowiedź pierwszej z nich.

Posiadacze Xboksów nie mają na co narzekać - cóż, jeśli tylko subskrybują usługę Xbox Game Pass. Ta jest bowiem cały czas uzupełniana o kolejne tytuły dla fanów. Trudno się nudzić, a dosłownie każdy znajdzie coś dla siebie. Wystarczy napisać, że już sama początkowa lista na marzec była ciekawa, a przecież zaledwie dwa dni temu dostaliśmy kolejne dwadzieścia tytułów, które są formą celebracji nabycia Bethesdy przez Microsoft.

Co więcej,  to nie koniec! Zazwyczaj w połowie miesiąca otrzymujemy nowe gry i wiele wskazuje na to, że tak będzie również tym razem. Jakby tego było mało, dostaliśmy już bardzo tajemniczą i zakodowaną wiadomość o pierwszej z nich. Xbox co jakiś czas stawia na ciekawą zabawę, w której dochodzi do rzekomego wycieku maila, gdzie znajduje się informacja o kolejnym tytule.

Tym razem jest naprawdę niełatwo, a pojawiła się już cała masa przewidywań. Zresztą, sami rzućcie okiem na wpis z Twittera poniżej i dajcie znać, co obstawiacie. Ja napomknę tylko, że najczęściej powtarzającym się projektem jest Outriders, a niektórzy idą w nieco innym kierunku, sądząc, że "tajemniczy sygnał" odnosi się do gier z serii Batman. Cóż, czas pokaże, kto miał rację!

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Outriders.

Źródło: https://gamingbolt.com/xbox-game-pass-twitter-teases-new-game-asks-about-mysterious-signal-and-anomaly

Komentarze (99)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper